تکنوازان نــــــــــــــــــــــــــی - دانلود تک نوازی های نی علی صالحی
تکنوازان نــــــــــــــــــــــــــی
مرجع دانلود آهنگ های نــــــــــــــــــــــــــی نوازی
 


دانلود تکنوازی نی علی صالحی (1)


 
 


  

 

زندگی نامه علی صالحی

علی صالحی هستم، متولد شهریور 1356؛ از سال 1370 به موسیقی علاقه مند شدم و نزد استاد محمد موسوی به آموختن نی و آشنایی با ردیف های موسیقی پرداختم؛ سبک ایشان را در نواختن نی بسیار دوست دارم و همان سبک را در نواختن به کار گرفته ام.من سعی کرده ام بیشتر بر روی ملودیهای محلی و موسیقی فورکلور کشورمان کار کنم و ساز نی را در کنار سازهای خارجی و بصورت موسیقی پاپ سنتی بیشتر علاقه مندم که اجرا نمایم.علاوه بر نی در ساز های بادی دیگری چون فلوت کلیدی و ریکوردر و ساکسیفون تخصص دارم.
در این راستا دو اثر به نامهای:ندای عشق و نوای نو که تکنوازی نی می باشد در بازار موسیقی دارم و دو اثر هم به نامهای ملودیهای شاد محلی و بختیاری و قطعاتی برای فلوت در دست انتشار دارم. چنیدن سال است که ترانه سرایی می کنم و ترانه های من واقعیتهای زندگی من هستند.
قبلا با شبکه PDF آلمان در تهیه و کارگردانی برنامه های شعر شما صدای شما، زنگ تفریح، قصه های کودکانه، تست بزرگ صدا و راویان احساس همکاری می نمودم ومدت چندین ماه است که همکاری خود را با شبکه MITV(مهاجر)آلمان شروع نموده و ادامه خواهم داد.شبکه ی مهاجر شبکه ایست علمی-فرهنگی و به دور از سیاست.
تست صدا را چندین سال است که در تهران، اصفهان و کیش برگزار کرده ام و به زودی آنرا در دبی ادامه خواهم داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 ارسال در تاريخ چهارشنبه چهارم اسفند ۱۳۸۹ توسط حسین حیدری (مدیر وبلاگ)

اسلایدر